Bielsko tatry
 
  Strona główna
  Nowości
  Za granicą
  W kraju
  Imprezy Muzyczne
Sonda
Ulubione tematy :
:: lotnictwo
:: architektura miast
:: przemysł
:: zabytki
:: przyroda
:: dziennik gorgola
:: reportaże
:: inne

Zdjęcie tygodnia


powiększ

Dziennik Gorgola


Dzień 10 - pierwszomajowy koncert gitarowy ! Czyli jak pokopał mnie prąd.

Dzień 11 - moje Aleksandrowice

Dzień 9 - Zbójnik Jakubek i spotkanie integracyjne w Krynicy.

Reklama


   
 
 
Google
Pokaż artykuły w tej kategorii

Pribina Cup 2007, Nitra - Slovakia Day 4 - photos

powiększ

powiększ

Pribina Cup 2007, Nitra - Slovakia Day 4

PRIBINA CUP 2007 Open Class
Day 4, 4/10/2007, Preliminary results
Racing Task
24KOMIATICE - 88PERTWR - 42RUSKOV - 01NITRA
Task length 187.2km
Maximum Points: 514, Day factor = 1.000
# CN Pilot Country Glider Start Finish Time km/h km Points Penalty
1. HJ Poul Kim Larsen Denmark ASH 25 14:16:00 16:03:09 01:47:09 104.8km/h 187.2km 514
2. ECC Adam Czeladzki Poland LS 8/18m 14:03:42 16:01:44 01:58:02 95.2km/h 187.2km 504
3. ZB Zdzislaw Bednarczuk Poland Ventus 2C/18m 14:04:43 16:02:04 01:57:21 95.7km/h 187.2km 468

5. BB Karol Staryszak Poland SZD 56 Diana 2 14:04:12 16:22:42 02:18:30 81.1km/h 187.2km 383
22.IH Petr Krejcirík Czech Republic HPH 304S/18m 14:27:13 16:58:25 02:31:12 74.3km/h 187.2km 308
37. 170 Wojciech Kos Poland Ventus 2C/18m 14:04:10 187.0km 208 10
41. TS Tomasz Smolski Poland Jantar 2/2b 13:48:44 21.7km 26

PRIBINA CUP 2007 Open Class
Open - Overall results after Day 4
# CN Pilot Country Glider Total
1. IH Petr Krejcirík Czech Republic HPH 304S/18m 3192
2. BB Karol Staryszak Poland SZD 56 Diana 2 3147
3. HJ Poul Kim Larsen Denmark ASH 25 3132
6. ECC Adam Czeladzki Poland LS 8/18m 3020

17. ZB Zdzislaw Bednarczuk Poland Ventus 2C/18m 2632
31. 170 Wojciech Kos Poland Ventus 2C/18m 2018
37. TS Tomasz Smolski Poland Jantar 2/2b 1450


PRIBINA CUP 2007 15m Class
15m
Day 4, 4/10/2007, Preliminary results
Racing Task
54VRABLE - 44SAHY - 83TATA - 01NITRA
Task length 183.3km
Maximum Points: 567, Day factor = 1.000
# CN Pilot Country Glider Start Finish Time km/h km Points
1. GXI Roman Mracek Czech Republic Discus 2A 13:30:57 15:25:58 01:55:01 95.6km/h 183.3km 567
2. YBI Mircea Craciun Romania Discus 2A 14:39:09 16:36:50 01:57:41 93.4km/h 183.3km 548
3. JB Pavel Louľecký Czech Republic LS 8/15m 13:38:13 15:37:01 01:58:48 92.6km/h 183.3km 540

6. SI Piotr Jarysz Poland LS 8/15m 13:16:50 15:17:50 02:01:00 90.9km/h 183.3km 525
13. LOT Jedrzej Sklodowski Poland LS 8/15m 13:16:45 15:28:44 02:11:59 83.3km/h 183.3km 459


PRIBINA CUP 2007 15m Class
15m - Overall results after Day 4
# CN Pilot Country Glider Total
1. FV Felipe Levin Germany Discus B 2804
2. AR Felix Loth Germany LS 8 2764
3. GO Frank Rodewald Germany Discus 2B 2746

6. SI Piotr Jarysz Poland LS 8/15m 2668
8. LOT Jedrzej Sklodowski Poland LS 8/15m 2599


W klasie Club warto poczekać na spłynięcie wyników.


Pribina Cup 2007, Nitra - Slovakia Day 3 - photos

powiększ

powiększ

powiększ

powiększ

Pribina Cup 2007, Nitra - Slovakia Day 3

Open
Day 3, 4/9/2007, Preliminary results
Racing Task
24KOMIATICE - 14BATOVCE - 56ZEM.OLCA - 13GBELCE - 01NITRA
Task length 230.9km
Maximum Points: 929, Day factor = 1.000
# CN Pilot Country Glider Start Finish Time km/h km Points
1. FX Tibor Fratrik Slovakia LS 8/18m 12:30:21 15:19:42 02:49:21 81.8km/h 230.9km 929
2. PBI Jan Walther Gevad Denmark DG 600/18m 12:30:04 15:18:54 02:48:50 82.1km/h 230.9km 915
3. 12 Josef Buąek Czech Republic LAK 12 12:29:22 15:18:27 02:49:05 82.0km/h 230.9km 914

11. 170 Wojciech Kos Poland Ventus 2C/18m 12:38:11 15:33:24 02:55:13 79.1km/h 230.9km 857
17. BB Karol Staryszak Poland SZD 56 Diana 2 12:46:15 16:07:11 03:20:56 69.0km/h 230.9km 790
25. ECC Adam Czeladzki Poland LS 8/18m 12:38:29 211.3km 581
29. TS Tomasz Smolski Poland Jantar 2/2b 12:30:23 210.8km 569
31. ZB Zdzislaw Bednarczuk Poland Ventus 2C/18m 12:51:03 213.0km 556

PRIBINA CUP 2007 Open Class
,
Open - Overall results after Day 3
# CN Pilot Country Glider Total
1. IH Petr Krejcirík Czech Republic HPH 304S/18m 2883
2. CZ Jana Vepreková Czech Republic Ventus 2C/18m 2782
3. BB Karol Staryszak Poland SZD 56 Diana 2 2760

8. ECC Adam Czeladzki Poland LS 8/18m 2510
21. ZB Zdzislaw Bednarczuk Poland Ventus 2C/18m 2157
29. 170 Wojciech Kos Poland Ventus 2C/18m 1818
34. TS Tomasz Smolski Poland Jantar 2/2b 1417

PRIBINA CUP 2007 15m Class
,
15m
Day 3, 4/9/2007, Preliminary results
Racing Task
54VRABLE - 38SKYCOV - 42RUSKOV - 85NAGYIGMV - 01NITRA
Task length 219.4km
Maximum Points: 804, Day factor = 1.000
# CN Pilot Country Glider Start Finish Time km/h km Points
1. AR Felix Loth Germany LS 8 14:08:17 16:38:57 02:30:40 87.4km/h 219.4km 804
2. DL Darius Liaugaudas Lithuania LAK 19/15m 14:04:14 16:38:43 02:34:29 85.2km/h 219.4km 788
3. AH Frank Schwerdtfeger Germany ASW 27 14:08:13 16:38:21 02:30:08 87.7km/h 219.4km 771

11. SI Piotr Jarysz Poland LS 8/15m 14:02:18 17:11:19 03:09:01 69.6km/h 219.4km 668
12. LOT Jedrzej Sklodowski Poland LS 8/15m 14:02:23 17:11:41 03:09:18 69.5km/h 219.4km 667


PRIBINA CUP 2007 15m Class
,
15m - Overall results after Day 3
# CN Pilot Country Glider Total
1. GO Frank Rodewald Germany Discus 2B 2392
2. FV Felipe Levin Germany Discus B 2391
3. AR Felix Loth Germany LS 8 2238

8. SI Piotr Jarysz Poland LS 8/15m 2137
9. LOT Jedrzej Sklodowski Poland LS 8/15m 2134


PRIBINA CUP 2007 Club Class
,
Club
Day 3, 4/9/2007, Preliminary results
Racing Task
59ZOBOR - 49TOPOLCANY - 80KOSPALAG - 01NITRA
Task length 191.1km
Maximum Points: 705, Day factor = 1.000
# CN Pilot Country Glider Start Finish Time km/h km Points
1. IWD Achim Besser Germany Hornet 14:27:52 16:43:38 02:15:46 84.5km/h 191.1km 705
2. M7 Zeljko Roskar Slovenia DG 101 14:26:13 16:48:16 02:22:03 80.7km/h 191.1km 673
3. MJ Frantiąek Sobek Slovakia Cirrus 75 14:14:09 16:52:22 02:38:13 72.5km/h 191.1km 621

19. CH Zbigniew Górecki Poland Jantar Std.2 14:31:53 17:40:09 03:08:16 60.9km/h 191.1km 535
25. I2 Przemyslaw Bartczak Poland Jantar Std.2 13:30:21 17:40:34 04:10:13 45.8km/h 191.1km 507
26. IM Michal Lewczuk Poland Jantar Std.3 14:28:32 187.2km 482
27. DA Piotr Ligwinski Poland Jantar Std.3 14:26:59 186.3km 480
34. CU Krzysztof Herczynski Poland Jantar Std.3 14:28:45 182.7km 470

PRIBINA CUP 2007 Club Class
,
Club - Overall results after Day 3
# CN Pilot Country Glider Total
1. UX Helge Liebertz Germany LS 1F 2310
2. IWD Achim Besser Germany Hornet 2264
3. L3 Boris (R)orľ Slovenia DG 101 2228

6. CU Krzysztof Herczynski Poland Jantar Std.3 2193
10. FZ Leszek Duda Poland Jantar Std.2 2133


Pribina Cup 2007, Nitra - Slovakia Day 2 - photos

powiększ

powiększ

powiększ

Pribina Cup 2007, Nitra - Slovakia Day 2

PRIBINA CUP 2007 Open Class
,
Open
Day 2, 4/8/2007, Preliminary results
Racing Task
24KOMIATICE - 14BATOVCE - 21DUCHONKA - 79BICSKE - 01NITRA
Task length 339.6km
Maximum Points: 1000, Day factor = 1.000
# CN Pilot Country Glider Start Finish Time km/h km Points Penalty
1. IH Petr Krejcirík Czech Republic HPH 304S/18m 11:57:44 15:16:17 03:18:33 102.6km/h 339.6km 1000
2. BB Karol Staryszak Poland SZD 56 Diana 2 11:59:39 15:26:33 03:26:54 98.5km/h 339.6km 973
3. HJ Poul Kim Larsen Denmark ASH 25 12:06:28 15:17:16 03:10:48 106.8km/h 339.6km 967
4. GX Peter Szabo Hungary ASH 25EB 12:00:26 15:10:04 03:09:38 107.5km/h 339.6km 950
5. CZ Jana Vepreková Czech Republic Ventus 2C/18m 11:57:30 15:17:08 03:19:38 102.1km/h 339.6km 946
6. ECC Adam Czeladzki Poland LS 8/18m 11:48:24 15:21:02 03:32:38 95.8km/h 339.6km 925
21. ZB Zdzislaw Bednarczuk Poland Ventus 2C/18m 12:00:58 15:41:41 03:40:43 92.3km/h 339.6km 790
31. 170 Wojciech Kos Poland Ventus 2C/18m 11:48:44 15:44:25 03:55:41 86.5km/h 339.6km 695
36. TS Tomasz Smolski Poland Jantar 2/2b 12:05:55 307.0km 369
po uaktualnieniu wyniku Z. Bednarczuka

PRIBINA CUP 2007 Open Class
,
Open - Overall results after Day 2
# CN Pilot Country Glider Total
1. IH Petr Krejcirík Czech Republic HPH 304S/18m 1975
2. BB Karol Staryszak Poland SZD 56 Diana 2 1969
3. ECC Adam Czeladzki Poland LS 8/18m 1925

14. ZB Zdzislaw Bednarczuk Poland Ventus 2C/18m 1601
35. 170 Wojciech Kos Poland Ventus 2C/18m 961
37. TS Tomasz Smolski Poland Jantar 2/2b 848



Standard/15m
Day 2, 4/8/2007, Preliminary results
Racing Task
54VRABLE - 12D.STUBNA - 10BANOVCE - 83TATA - 01NITRA
Task length 304.8km
Maximum Points: 950, Day factor = 1.000
# CN Pilot Country Glider Start Finish Time km/h km Points Penalty
1. JB Pavel Louľecký Czech Republic LS 8/15m 13:25:31 16:18:03 02:52:32 106.0km/h 304.8km 950
2. ET Edoardo Tarchini Italy Discus 2A 13:18:15 16:17:56 02:59:41 101.8km/h 304.8km 877
3. YB Tobias Welsch Germany Discus 2B 13:22:38 16:27:14 03:04:36 99.1km/h 304.8km 830

Polacy niestety daleko.
17. SI Piotr Jarysz Poland LS 8/15m 13:13:23 16:44:02 03:30:39 86.8km/h 304.8km 618
18. LOT Jedrzej Sklodowski Poland LS 8/15m 13:13:11 16:44:04 03:30:53 86.7km/h 304.8km 617

PRIBINA CUP 2007 Standard/15m Class
,
Standard/15m - Overall results after Day 2
# CN Pilot Country Glider Total
1. FV Felipe Levin Germany Discus B 1609
2. ET Edoardo Tarchini Italy Discus 2A 1583
3. YB Tobias Welsch Germany Discus 2B 1539

10. SI Piotr Jarysz Poland LS 8/15m 1415
11. LOT Jedrzej Sklodowski Poland LS 8/15m 1414


PRIBINA CUP 2007 Club Class
,
Club
Day 2, 4/8/2007, Preliminary results
Racing Task
59ZOBOR - 16RADAR - 80KOSPALAG - 35N.ZAMKY - 01NITRA
Task length 264.6km
Maximum Points: 1000, Day factor = 1.000
# CN Pilot Country Glider Start Finish Time km/h km Points Penalty
1.VX Roman Dobias Slovakia Cirrus 75 14:00:32 17:10:44 03:10:12 83.5km/h 264.6km 1000
2. L3 Boris (R)orľ Slovenia DG 101 14:00:43 17:11:04 03:10:21 83.4km/h 264.6km 980
3. FZ Leszek Duda Poland Jantar Std.2 14:03:19 17:14:50 03:11:31 82.9km/h 264.6km 977
3. CU Krzysztof Herczynski Poland Jantar Std.3 13:56:21 17:07:47 03:11:26 82.9km/h 264.6km 977
Jakub Barszcz 9m.. Przemyslaw Bartczak 16m., Zbigniew Górecki 23m., Michal Lewczuk 32m.,

PRIBINA CUP 2007 Club Class
,
Club - Overall results after Day 2
# CN Pilot Country Glider Total
1. CU Krzysztof Herczynski Poland Jantar Std.3 1722
2. UX Helge Liebertz Germany LS 1F 1718
3. 6H Jan Rothhardt Germany LS 1D 1685
4. 2C Petr Svoboda Czech Republic Std. Cirrus 1666
5. FZ Leszek Duda Poland Jantar Std.2 1662


Pribina Cup 2007, Nitra - Slovakia Day 1

PRIBINA CUP 2007 Open Class
,
Open - Overall results after Day 1
# CN Pilot Country Glider Total
1. ECC Adam Czeladzki Poland LS 8/18m 1000
2. BB Karol Staryszak Poland SZD 56 Diana 2 996
3. IH Petr Krejcirík Czech Republic HPH 304S/18m 975
4. GX Peter Szabo Hungary ASH 25EB 965

16. ZB Zdzislaw Bednarczuk Poland Ventus 2C/18m 793

31. TS Tomasz Smolski Poland Jantar 2/2b 454

36. 170 Wojciech Kos Poland Ventus 2C/18m 252


PRIBINA CUP 2007 Standard/15m Class
,
Standard/15m - Overall results after Day 1
# CN Pilot Country Glider Total
1. BP Franz Poch Germany Discus 2B 897
2. MS Michael Streit Germany Discus 2C/18m 873
3. FV Felipe Levin Germany Discus B 870

10. LOT Jedrzej Sklodowski Poland LS 8/15m 797

10. SI Piotr Jarysz Poland LS 8/15m 797


PRIBINA CUP 2007 Club Class
,
Club - Overall results after Day 1
# CN Pilot Country Glider Total
1. 6G Simon Ruopp Germany LS 1F 798
2. C3 Benjamin Matthiß Germany LS 1F 780
3. RW Ralf Fischer Germany Hornet 778

6. CU Krzysztof Herczynski Poland Jantar Std.3 745

9. X1 Leszek Staryszak Poland Jantar Std.3 731

11. KA Jakub Barszcz Poland Jantar Std.2 721

19. FZ Leszek Duda Poland Jantar Std.2 685

31. WI Marek Bialy Poland Jantar Std.3 623

32. CH Zbigniew Górecki Poland Jantar Std.2 616

45. MAI Januard Wojtak Poland JantarStd. 394

52. IM Michal Lewczuk Poland Jantar Std.3 339

54. DA Piotr Ligwinski Poland Jantar Std.3 294

55. I2 Przemyslaw Bartczak Poland Jantar Std.2 241

58. RA Miroslaw Majchrzak Poland Jantar Std.3 201

59. VI Michal Kwaśniak Poland Jantar Std.3 91


Pribina Cup 2007, Nitra - Slovakia


Pribina Cup 2007, Nitra - Slovakia

powiększ

powiększ

powiększ

powiększ

Losowe zdjęcia


powiększ

powiększ

powiększ

powiększ

powiększ

powiększ

Imprezy lotnicze


26 Mistrzostwa Bielska w gimnastyce sportowej. 2019.03.08

Złap Bakcyla - spotkanie z mistrzami Narciarstwa

X NOWOTARSKI PIKNIK LOTNICZY 7-8. 07.2018