Bielsko tatry
 
  Strona główna
  Nowości
  Za granicą
  W kraju
  Imprezy Muzyczne
Sonda
Ulubione tematy :
:: lotnictwo
:: architektura miast
:: przemysł
:: zabytki
:: przyroda
:: dziennik gorgola
:: reportaże
:: inne

Zdjęcie tygodnia


powiększ

Dziennik Gorgola


Dzień 10 - pierwszomajowy koncert gitarowy ! Czyli jak pokopał mnie prąd.

Dzień 11 - moje Aleksandrowice

Dzień 9 - Zbójnik Jakubek i spotkanie integracyjne w Krynicy.

Reklama


   
 
 
Google
Pokaż artykuły w tej kategorii

18m Class

EGC 2005
Nitra / Slovakia, 9th July - 23rd July 2005
18m Class - Overall results after Day 9
# CN Pilot Country Glider Total points
1 WO Wolfgang Janowitsch AUT Ventus 2CX/18m 6454
2 10 Ralf Fischer GER LS 10/18m 6298
3 LF Petr Krejcirik CZE Ventus C/17,6m 6124
4 8T Rolf Friedli SUI LS 8ST/18m 6091
5 210 Phil Jones GBR Ventus 2CX/18m 5917

6 ZB Stanislav Wujczak POL Ventus 2CT/18m 5831

7 YF Ulrik Eilert DEN LS 6C/18m 5823
8 RB Riccardo Brigliadori ITA Ventus 2CX/18m 5762
9 250 Steve Jones GBR Ventus 2CXT/18m 5614
10 CZ Jana Veprekova CZE Ventus 2C/18m 5597
11 LI Jozef Kozar SVK Ventus C/17,6m 5579
12 M Makoto Ichikawa JPN Ventus 2CX/18m 5464
13 PU Peter Platzer AUT Discus 2C/18m 5456
14 U2 Pekka Uoti FIN LS 8/18m 5291

15 JK Jerzy Kolasinski POL Ventus 2CT/18m 5258

16 AS Alberto Sironi ITA Ventus 2CXT/18m 5214
17 EP Eric Soubrier FRA Ventus 2CX/18m 5201
18 LK Lubor Kuvik SVK Ventus 2CXT/18m 5157
19 44 Francis Svobodny FRA Ventus 2CM/18m 5107
20 SV Vytautas Sabeckis LTU LAK 17A/18m 5082
21 808 Eduard Supersperger AUT DG 808 4998
22 BG Bernd Gauger GER LAK 17A/18m 4950
23 WS Martti Sucksdorff FIN LS 6C/18m 4888
24 S9 Max van Bree NED DG 800S/18m 4563
25 BT Werner Danz SUI DG 800S/18m 4514
26 ZA Knud M Andersen DEN Ventus 2CT/18m 4284
27 2C Marc Ruymen BEL Ventus 2CXT/18m 4266
28 BM Onno Paul Blankenzee NED LS 6C/17,5m 4178
29 NV Vytautas Maciulis LTU LAK 17A/18m 4136
30 SK Laszlo Kapuy HUN Ventus CM/17,6m 3898
31 IR Istvan Reti HUN Ventus 2CXM/18m 3264
32 T8 Kevin Houlihan IRL LAK 17a 2694
33 445 James Weston IRL LS 6C/17,5m 1873


Standard Class

EGC 2005
Nitra / Slovakia, 9th July - 23rd July 2005
Standard Class - Overall results after Day 9
# CN Pilot Country Glider Total points
1 JB Pavel Louzecky CZE LS 8A 6480
2 80 Andrew John Davis GBR Discus 2A 6066
3 FT Olivier Darroze FRA Discus 2A 6023
4 SI Viliam Kubovcik SVK LS 8S/15m 6006
5 AB Michael Buchthal GER Discus 2B 5939
6 PC Peter Hartmann AUT Discus 2A 5868
7 GX Tomas Suchanek CZE Discus 2A 5821

8 MP Mariusz Pozniak POL LS 8A 5767
9 LOT Piotr Jarysz POL LS 8A 5566

10 C65 Stephen Crabb IRL LS 8S/15m 5495
11 AR Arne Boye-Moller DEN LS 8A 5480
12 HAL Laszlo Halasz HUN Discus 2A 5385
13 BX Peter Szabo HUN Discus 2A 5249
14 DA Guillaume Girard FRA Discus 2A 5223
15 3Y Herbert Weis GER Discus 2B 5221
16 X Johan Stormats SWE LS 8A 5206

17 SKI Tomasz Rubaj POL LS 8 5187

18 DI Jan Divok SVK Discus 2B 5084
19 8C Marcel Duenner SUI LS 8A 5008
20 JS Juha Sorri FIN Discus 2B 4942
21 352 Jez Hood GBR LS 8A 4891
22 TK Michael Rass AUT LS 8/18m 4861
23 KO Manfred Hahn SUI LS 8 4795
24 B Rien Bastiaanse NED ASW 28E/15m 4530
25 O64 Jarmo Forssten FIN LS 8A 4434
26 2A Mogens Hoelgaard DEN Discus 2A 4383
27 FD Emiel De Wachter BEL LS 8A 4260
28 SEI Bas Seijffert NED ASW 28/15m 4082
29 DL Darius Liaugaudas LTU LAK 19/15m 4073
30 CG Gier Raudsandmoen NOR LS 8/18m 4063
31 2G Giancarlo Grinza ITA ASW 28/15m 4041
32 ET Edoardo Tarchini ITA LS 8S/15m 3719
33 LZ Luka Znidarsic SLO LAK 19/15m 3709
34 AG Mindaugas Zaliukas LTU LAK 19/15m 3671
35 XP Paul Van Dingenen BEL Discus BT 3270
36 YB Laszlo Ferencz ROM Discus 2A 2990
37 YA Catalin Porumbu ROM Discus 2A 2600


Club Class

Nitra / Slovakia, 9th July - 23rd July 2005
Club class - Overall results after Day 9
# CN Pilot Country Glider Total points

1 BZ Sebastian Kawa POL JantarStd.3 6640

2 HI Frank Hahn DEN ASW-15A 6438
3 CX Petr Koutny CZE Std.Cirrus 6119
4 ZIP Jaroslav Tomana CZE Cirrus75 6110
5 L4 Thorsten Mauritsen DEN Std.Libelle 5876
6 J Kestutis Miliunas LTU JantarStd.3 5866
7 AM Karol Benedikovic SVK Std.Cirrus 5709
8 CL Mathias Dick SUI Std.Libelle 5587
9 M1 Axel Reich GER Std.Libelle 5583
10 R Vladas Motuza LTU JantarStd.3 5559
11 UX Helge Liebertz GER LS1F 5520
12 EA Benjamin Neglais FRA Cirrus75 5425
13 20 Herbert Ziegerhofer AUT ASW-19B 5200
14 7A Yuri Prodorutti ITA LS1F 5197
15 GW Owain Walters GBR Std.Cirrus 5187
16 UM Kimmo Pulkki FIN LS1F 5147
17 ED Richard Montigny FRA Std.Cirrus 5067
18 99 Stefan Leutenegger SUI Std.Cirrus 5026
19 XC Mark Leeuwenburgh NED Std.Cirrus 4965
20 82 Ferenc Tamas HUN JantarStd.2 4921
21 GY Jay Rebbeck GBR Cirrus75 4872
22 YM Johny Friis Andersen DEN Std.Cirrus 4837
23 Y3 Mario Antonelli ITA LS4 4816

24 BI Arkadiusz Downar POL JantarStd.3 4713

25 MB Reinhard Haggenmuller AUT ASW 19 4628
26 V4 Ismo Salokannel FIN LS4 4456
27 BC Olivier Corneillie BEL LS7 4366
28 B15 Tibor Noga SVK ASW-15A 3903
29 42 Krisztian Kovacs HUN JantarStd.3 3893
30 CEO Jeroen Verkuiji NED Std.Cirrus 3569
31 W Vitali Borovik RUS Std.Cirrus 3568


hdhds


Losowe zdjęcia


powiększ

powiększ

powiększ

powiększ

powiększ

powiększ

Imprezy lotnicze


26 Mistrzostwa Bielska w gimnastyce sportowej. 2019.03.08

Złap Bakcyla - spotkanie z mistrzami Narciarstwa

X NOWOTARSKI PIKNIK LOTNICZY 7-8. 07.2018