Bielsko tatry
 
  Strona główna
  Lotnictwo
  Galerie
  Imprezy
  Linki
  Inne
  Video
Sonda
Ulubione tematy :
:: lotnictwo
:: architektura miast
:: przemysł
:: zabytki
:: przyroda
:: dziennik gorgola
:: reportaże
:: inne

Zdjęcie tygodnia


powiększ

Dziennik Gorgola


Dzień 10 - pierwszomajowy koncert gitarowy ! Czyli jak pokopał mnie prąd.

Dzień 11 - moje Aleksandrowice

Dzień 9 - Zbójnik Jakubek i spotkanie integracyjne w Krynicy.

Reklama


   
 
 
Google

 :: Aktualnosci

<< Pokaż wszystkie aktualności

Księga Gości: Re: Co się dzieje ??? Ludzie co z Wami ???
Jestem miłośnikiem lotnictwa od najmłodszych lat. Od dziecka chciałem zostać pilotem. Niestety do dnia dzisiejszego nie udało mi się zrealizować moich marzeń i nie będę tu o tym teraz rozprawiał. W każdym bądĽ razie cały czas wierzę, że w końcu mi się uda. Zawsze uważałem ludzi związanych z awiacją za bohaterów i przede wszystkim dżentelmenów, ludzi honoru. Stronę Pana Wojtka Gorgolewskiego odwiedzam od dawna. Mogę na niej znaleĽć ciekawe zdjęcia oraz najnowsze informacje z naszego aeroklubu. Dziś próbowałem wejść na stronę ABB i niestety strona nie działała. Postanowiłem zaglądnąć też na stronę Pana Wojtka. A tu sam nie wiem jakich słów użyć żeby to jak najlepiej opisać, ale modne ostatnio słowo "masakra" może choć w jakimś stopniu odda to, jakie uczucia wzbudziło we mnie czytanie księgi gości a wcześniej artykułu o nadzwyczajnym zgromadzeniu członków ABB. Jestem człowiekiem niezależnym. Jestem jak ktoś powie z "zewnątrz"
Panowie może lepiej byłoby się przeprosić i pogodzić zamiast dalej ciągnąć to "coś" co i tak nie przyniesie nic pozytywnego.
Trzeba się zastanowić co pomyślą sobie o Aeroklubie ludzie młodzi, którzy chcieliby wstąpić w jego szeregi? Jakim autorytetem dla młodzieży będą ludzie, którzy wzorem naszych "polityków" obrzucają się publicznie błotem? Jeżeli w lotnictwie jak na arenie politycznej zezwoli się na układy, przekręty, malwersacje tylko po to by zaspokoić ambicje jakiejś małej grupki osób to jest to prosta droga do naturalnej śmierci lotnictwa sportowego w Polsce. W jaki sposób dziś młody człowiek pochodzący z robotniczej rodziny może zdobyć licencję pilota? Tak ktoś powie jest Dęblin, Wrocław, są szkoły, nawet w Bielsku. Tak ale kto się tam dostanie bez koneksji? Do tego to wszystko zmierza. Układnictwo stworzy hermetyczne środowisko dostępne dla "elit" a "Jaś Kowalski" będzie swoimi dziecięcymi oczętami z zachwytem patrzył w niebo gdy tylko zobaczy samolot i będzie marzył, że kiedyś...tak ale kiedy i gdzie?
Mam 28 lat i aż głupio mi upominać ludzi doświadczonych. Mam nadzieję, że nikogo moje słowa nie urażą. Pozdrawiam wszystkich miłośników lotnictwa.

K.M.

Dziękuję za ten wpis. Myślę że nikogo Twoje słowa nie uraziły, a na pewno nie mnie, za to sprowokowały mnie do przemyśleń, których efektem jest usunięcie z Księgi Gości wpisów, które nie powinny takich jak Ty i wielu Tobie podobnych miłośników lotnictwa zrażać do latania, wpisów prowokujących niepotrzebne spięcia.

Wszytkich dotkniętych czy urażonych bądĽ zniesmaczonych wpisami w imieniu własnym przepraszam.

Wojtek Gorgolewski gorgol
Losowe zdjęcia


powiększ

powiększ

powiększ

powiększ

powiększ

powiększ

Imprezy lotnicze


26 Mistrzostwa Bielska w gimnastyce sportowej. 2019.03.08

Złap Bakcyla - spotkanie z mistrzami Narciarstwa

X NOWOTARSKI PIKNIK LOTNICZY 7-8. 07.2018