Bielsko tatry
 
  Strona główna
  Lotnictwo
  Galerie
  Imprezy
  Linki
  Inne
  Video
Sonda
Ulubione tematy :
:: lotnictwo
:: architektura miast
:: przemysł
:: zabytki
:: przyroda
:: dziennik gorgola
:: reportaże
:: inne

Zdjęcie tygodnia


powiększ

Dziennik Gorgola


Dzień 10 - pierwszomajowy koncert gitarowy ! Czyli jak pokopał mnie prąd.

Dzień 11 - moje Aleksandrowice

Dzień 9 - Zbójnik Jakubek i spotkanie integracyjne w Krynicy.

Reklama


   
 
 
Google

 :: Aktualnosci

<< Pokaż wszystkie aktualności

Salon Lotniczy Air Passion Poznań 4-7 kwietnia 2013 r.
AIR PASSION … – OGÓLNOPOLSKI SALON LOTNICZY 04-07 kwietnia 2013 roku Poznań


Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu informacje dotyczące pierwszego

Salonu Lotniczego Air Passion

organizowanego w ramach

– targów Motor Show.Deklaracje bliskiej współpracy przy targach Air Passion wyrazili już m. in.: Urząd Lotnictwa Cywilnego, Siły Powietrzne Rzeczypospolitej Polskiej i Aeroklub Polski.

Podczas zeszłorocznej edycji Motor Show (13-15 kwietnia 2012) gościliśmy:

59 000 91 527
UCZESTNIKÓW WYSTAWCÓW DZIENNIKARZY


Relacje z wydarzenia pojawiały się: TVN24, TVN (Dzień Dobry TVN, główne wydanie Faktów), Polsat News, TVP Info i innych najważniejszych ogólnopolskich mediach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom branży lotniczej w Polsce, wykorzystując potencjał Motor Show, postanowiliśmy zorganizować salon lotnictwa ogólnego Air Passion. Wydarzenie to ma następujące cele główne:

stworzenie możliwości uczestniczenia w prestiżowych w seminariach i konferencjach branżowych
popularyzację lotnictwa i pokazanie piękna lotniczej pasji, nie tylko pasjonatom związanym z lotnictwem na co dzień, ale również szerokiej publiczności i mediom czynnie uczestniczącym w Motor Show
poznanie bogatej i różnorodnej oferty ośrodków szkolenia, producentów samolotów, spadochronów i akcesoriów lotniczych.


Jesteśmy przekonani, że dołączenie Państwa firmy do zacnego grona Partnerów i Wystawców Air Passion przyniesie wymierne korzyści wizerunkowe, a przede wszystkim biznesowe. Jesteśmy gotowi do nawiązania współpracy w każdym istotnym dla Państwa zakresie: począwszy od prezentacji firmy na powierzchni wystawienniczej po pomoc w organizacji konferencji specjalistycznych i ogólnodostępnych. Jesteśmy również otwarci na wszelkie propozycje z Państwa strony.ZAPOZNAJ SIĘ Z ATRAKCYJNˇ OFERTˇ UCZESTNICTWA.


W kwietniu – kurs na Poznań!

18 marca 2013W dniach 4-7.o4 w Poznaniu trwać będą Targi Motoryzacyjne MOTOR SHOW. Poznańskie targi motoryzacyjne od zawsze były spotkaniem ludzi z pasją.Dlatego podjęto w tym roku inicjatywę organizacji Salonu lotniczego Air Passion, który mile zaskoczy gości targowych, będąc inspiracją do poszerzania horyzontów.Z pasją o lataniu

W Salonie Air Passion udział wezmą przedstawiciele Sił Powietrznych, z prezentacją wyposażenia oraz szkoleń. Aeroklub Polski promować będzie sport samolotowy, szybownictwo, modelarstwo, spadochroniarstwo i baloniarstwo. Dzięki obecności Aeroklubu poznamy polskie osiągnięcia w tych sportach, jak również zawodników, którym udało się zdobyć najcenniejsze trofea. Z kolei Polskie Stowarzyszenie Motoszybowcowe pokaże bardzo ciekawe, cenione w świecie modele motoszybowców. Obecni na miejscu reprezentanci Stowarzyszenia udzielą informacji na temat szkoleń, możliwości uzyskania licencji, a także aktualnych przepisów.

Firma FLYCAR zapowiada prezentację latającego skutera, zdobywającego coraz większą popularność ze względu na swoją dostępność cenową. Absolutną nowość promować będzie firma FREEFLY CENTER: wertykalny tunel aerodynamiczny, symulujący efekt swobodnego spadania podczas skoków spadochronowych. Ta jedyna w Polsce i jedna z nielicznych w Europie innowacyjna konstrukcja jest zlokalizowana w Lesznie, służy do treningu dla skoczków spadochronowych oraz pozwala doświadczyć uczucia swobodnego spadania osobom, które nigdy nie skakały z samolotu.

Kiedy, gdzie i za ile?

Poznański Motor Show startuje 4 kwietnia, który jest dniem dla mediów i biznesu. Organizatorzy targów publiczność zapraszają od piątku do niedzieli (5-7 kwietnia). Na teren targów można wejść już od godziny 10tej.

Bilety na targi Motor Show są dostępne w cenie 17 zł / szt. już teraz, za pośrednictwem serwisu internetowego Ticketpro.pl (do 25 marca 2013 roku) oraz w sieci sklepów Empik, Saturn i Media Markt (do 4 kwietnia). Bilety, jak co roku, można nabyć również w kasach MTP, czynnych w godzinach od 9.30 do 18.30 w trakcie trwania targów.

Więcej informacji: www.motorshow.pl


Losowe zdjęcia


powiększ

powiększ

powiększ

powiększ

powiększ

powiększ

Imprezy lotnicze


26 Mistrzostwa Bielska w gimnastyce sportowej. 2019.03.08

Złap Bakcyla - spotkanie z mistrzami Narciarstwa

X NOWOTARSKI PIKNIK LOTNICZY 7-8. 07.2018